Hamilelik Dönemi Cellini İle Daha Rahat

Hamilelik döneminde ayak ve baş ağrıları sıkça görülen durumlardır. Hamileliğin ilk dönemlerinde baş ağrıları daha çok yaşanıyor. Aynı zamanda birçok anne adayının şikâyetlerinden birisi de bacaklarda oluşan kramplar. Yaşanan kramplar ilerleyen dönemlerde dolaşım bozukluklarına yol açabiliyor. Uzmanların birçoğu hamilelik döneminde yaşanan ayak ve baş ağrıları için masaj yapılmasını öneriyor. Masaj koltuğunda Türkiye’nin öncü firması Cellini anne adaylarının hamilelik döneminde ilaç kullanımın kısıtlı olması nedeniyle ayak masaj aleti ve baş masaj aletleriyle bu sorunlara çözüm getiriyor.

Cellini Ayak Masaj Aletleri: Cellini ayak masaj aleti modelleri ile ayak tabanlarına, bileklere ve baldırlara yapacağınız 20 dk’lık bir masaj ile hızlanan kan dolaşımınızı normal seviyelere taşıyarak daha rahatlamış ve yorgunluğu azalmış ayaklara sahip olabilirsiniz. . Güçlü masaj sistemi ile ayaklarınıza, bileklerinize ve baldırlarınıza derinlemesine etki eder. Ayak bölgesinde bulunan vibrasyon özelliği ile ayaklarınızda maksimum rahatlama sağlar. Tasarımında bulunan özel ısıtma sistemi ile de ayaklarınızı ısıtır, rahatlatır.

http://www.kiloazaltma.com/wp-content/uploads/-hamilelik-dönemi-cellini-İle-daha-rahat-1.jpg

Cellini 500 Baş Masaj Aleti: Baş ve şakak bölgesine masaj yapan bu yeni ve pratik cihaz başınızdaki tüm noktalara dokunarak, uyguladığı baş ve şakak masajı ile ağrıyı dindiriyor, başınızı rahatlatıyor. İçinde bulunan hava yastıklarının şişmesiyle şakak, alın ve baş bölgesine uygun yumuşak ve doğal bir masaj sağlıyor. Uyguladığı farklı masaj teknikleri ile ağrı bölgesinde kan dolaşımını hızlandırarak daha sakin zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Baş ve migren ağrılarının azalmasında oldukça etkili olan Cellini 500 özel kulaklığı sayesinde hafızasına yüklenen kuş, deniz gibi ses efektleri ile daha sakin zamanlar yaşama fırsatı veriyor. Kontrol kumandası ile istediğiniz masajı uygulama fırsatı sunan Cellini 500 baş masaj aleti, her başa göre ayarlanabilen ergonomik tasarımı ile tüm aile bireyleri için de kullanım kolaylığı sağlıyor.

http://www.masajkoltugu.com

Hamilelik Dönemi Cellini İle Daha Rahat

Advertisements
%d bloggers like this: